üRÜN öZELLİKLERİ

 

Baffle Asma Tavanlar, tırnaklı olarak üretilen özel taşıyıcılara dikey olarak sabitlenen doğrusal ve eğrisel panellerden olu­şur. İsteğe bağlı olarak Baffle panelleri perforeli olarak üreti­lebilir ve mekan akustiğine katkıda bulunur. Standart renkler haricinde farklı RAL renkleri ve Ahşap desenlerinde üretilebi­lir. Baffle Tavanlar özel ölçülerde üretilerek mekanlar da bü­tünlük hissi oluşturur. Dekoratiftir, eğrisel paneller ile estetik bir görsel oluşturur ve uygulanan mekanın hacmini daralt­maz. Alışıla gelmiş tavanların aksine yan duvarlara sabitleme yapılmaksızın yüzer bir tavan oluşturabilir.

Baffle Asma Tavanlar, eksenler arası ve düşey olarak farklı ölçülerde üretilebilir. Standart Asma tavanların yapılamadığı alanlarda uygulanabilir. Tavanda Adalar halinde uygulanma­sına imkan verir. Tavan arkasında kalan tesisatlara ulaşılması kolaydır. Montajı ve sökümü, hızlı ve kolaydır.

Baffle Asma Tavan, birçok ticari alanlar, konut, sanayi yapı­ları, banyo, yüzme havuzu, metro istasyonları, mağazalar, restoran ve sağlık alanında hizmet veren yapılarda kullanıl­maktadır.

GALVANIZ VE ALÜMINYUM BAFFLE ASMA TAVANLAR